Domčeky na náradie

Plechové záhradné domčeky na náradie

Klasický a nadčasový

Chceli by ste do svojej záhrady, na dvor alebo príjazdovú cestu moderný a vkusný domček na náradie? Ak hľadáte praktické úložné riešenie pre drevo, naše kovové domčeky na náradie sú pre vás tou...

Chceli by ste do svojej záhrady, na dvor alebo príjazdovú cestu moderný a vkusný domček na náradie? Ak hľadáte praktické úložné riešenie pre drevo, naše kovové domčeky na náradie sú pre vás tou správnou voľbou.

Domčeky na náradie od spoločnosti Hörmann si môžete vytvoriť podľa vlastných predstáv, a preto presne splnia vaše predstavy. Už nikdy nebudete musieť rozmýšľať, kam odložíte svoje záhradné nástroje– náradie, gril a kvalitné stroje, elektrické bicykle či záhradný nábytok si tu nájdu svoje ideálne miesto.

Kombinujte rôzne štýly, farby, veľkosti a vhodné príslušenstvo pre váš dokonalý domček na náradie a chýbajúci úložný priestor alebo neporiadok už budú minulosťou. Nadčasový dizajn a odolné materiály našich záhradných domčekov od spoločnosti Hörmann bez problémov zapadnú do každého štýlu.

Navyše pomáhate životnému prostrediu, pretože naše domčeky na náradie Berry sú 100 % klimaticky neutrálne. Na celkovú výrobu používame ekologický prúd a zvyšné emisie kompenzujeme podporou projektov na ochranu klímy v spolupráci s ClimatePartner.

Facebook Email
Facebook Email