Závory

Riešenia pre parkoviská a parkovacie domy

Parkoviská pre zamestnancov, hotelové parkoviská, parkoviská pre obytné zariadenia – závory ponúkajú rozmanité možnosti použitia. V kombinácii s vhodnou kontrolnou skriňou s jednoduchými prvkami obsluhy alebo prostredníctvom systémového riešenia so správou kariet vám naše zariadenia závory ponúkajú ideálne riešenie pre váš systém dlhodobého parkovania.

Individuálne systémy ovládania a riadenia, ako aj prispôsobené rozšírenia zabezpečujú vhodné riešenia pre každý účel použitia. Všetky komponenty sú vopred kompletne otestované na všetky funkcie, takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu montáž a funkčne spoľahlivú prevádzku. Naše závory sú v závislosti od vyhotovenia odolné voči vandalizmu a sú vybavené inteligentným rozpoznaním prekážok. Vďaka voliteľnému diaľkovému ovládaniu prostredníctvom webového servera môžete svoje zariadenia závory monitorovať a ovládať na diaľku – na želanie dokonca aj prostredníctvom smartfónu.

Podzemná garáž: závora sa otvorí pre vchádzajúce vozidlo

Náš program vám ponúka automatické závory s blokovacou šírkou až 10 m a vyhotovenia s plochým, okrúhlym alebo osemhranným ramenom závory pre rôzne potreby.

  • Kdekoľvek na svete: voliteľné diaľkové ovládanie a diaľková údržba
  • Odolnosť voči vandalizmu
  • Rýchla montáž a nenáročná údržba

Na stiahnutie:

Facebook Email
Facebook Email