Pohon dverí PortaMatic - na bezbariérové a komfortné bývanie

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené alebo oceľové vnútorné dvere úplne jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla. Či už máte telesné obmedzenie alebo si jednoducho želáte viac komfortu – táto technika Vám uľahčí Váš všedný deň. Pohon dverí PortaMatic je vhodný nielen pre dvere v súkromných priestoroch, ale aj vo verejných priestoroch a tento presviedča množstvom funkcií a možností nastavenia, ale aj minimálnou spotrebou energie. Okrem toho je PortaMatic až o 25% výhodnejší ako porovnateľné pohony dverí.
 


Bývanie vhodné pri vyššom veku

Chcete byť napriek telesným obmedzeniam aj naďalej mobilní? Pohon PortaMatic pre vnútorné dvere Vám vráti kúsok z kvality života tým, že Vás bude podporovať pri pohybe vo Vašich priestoroch bez cudzej pomoci.

Komfortný život

Preneste v budúcnosti plné podnosy, ťažké debny s nápojmi alebo Váš nákup bez námahy cez Vaše priestory. Aj keď automatický pohon dverí PortaMatic nepotrebujete zo zdravotných dôvodov, určite by ste sa nikdy nechceli vzdať tohto komfortu.

Bezbariérová práca

Bezbariérová práca má už dnes vysokú hodnotu a v budúcnosti ešte získa na význame. Pohon dverí PortaMatic je možné integrovať na Vašom pracovisku do všetkých neverejných oblastí a stará sa o vyšší komfort aj pri práci.

Hygienická obsluha dverí

V administratívnych budovách je nebezpečenstvo nákazy medzi zamestnancami na dverách do sanitárnych priestorov mimoriadne vysoké. Pohon dverí PortaMatic v kombinácii s bezkontaktným spínačom spoľahlivo chráni pre zárodkami a baktériami a sprostredkováva tým bezpečný pocit.


Dobré dôvody pre pohony dverí PortaMatic Hörmann

Bezpečnosť a komfort patria vo firme Hörmann neoddeliteľne k sebe. Náš pohon PortaMatic otvára a zatvára Vaše domové dvere s pozvoľným rozbehom a jemným zastavením a tým aj veľmi potichu. Pohyby dverí sa vykonávajú iba s veľmi nízkou silou a poskytujú Vám tým vysoký stupeň bezpečnosti. Už aj ľahký dotyk dverí ihneď zastaví pohyb.

Pre Vás myslíme ďalej tam, kde iní už dávno prestali. S naším inovatívnym rádiovým systémom BiSecur budete svoj pohon obsluhovať bezpečne prostredníctvom ručného vysielača alebo rádiového vnútorného spínača a dodatočne ešte môžete kontrolovať, či sú Vaše dvere otvorené alebo zatvorené*. Vďaka tomu už nemusíte ísť cez celý dom, aby ste prekontrolovali Vaše domové dvere. A pretože máme neustále na zreteli Váš komfort, môžete pomocou Vášho ručného vysielača alebo rádiového vnútorného spínača nielen otvárať a zatvárať dvere, ale tiež ovládať integrované LED osvetlenie.

*s ručným vysielačom HS 5 BS alebo rádiovým vnútorným spínačom FIT 5 BS

PortaMatic Vám istotne uľahčí život. Už montáž je veľmi jednoduchá. Pohon sa upevní nad dvere alebo na zárubňu. Klznú koľajnicu je možné jednoducho nalepiť na krídlo dverí a v prípade potreby ju je možné bezo zvyšku opäť odstrániť. To je výhodné predovšetkým pri nájomných bytoch alebo hladkých sklených dverách. Pohon PortaMatic sa pripája celkom jednoducho do zásuvky. A aby to bolo tiež bez problémov možné, sú káble našich pohonov dlhé 3 m. Samozrejme Vám môže tento pohon odborne namontovať Váš partner Hörmann.

Uznávame, že viac komfortu a bezpečnosti vytvára rozdiel. Preto sme pre Vás pohon dverí PortaMatic vybavili niektorými, užitočnými dodatočnými funkciami. Akustický signál a integrované LED osvetlenie Vám otváranie a zatváranie dverí signalizuje už pred pohybom dverí. Osvetlenie sa okrem toho, predovšetkým za tmy a v zle presvetlených vstupoch dverí, stará o bezpečný pohyb v celej oblasti prechodu.

Na stiahnutie:

Facebook Email
Facebook Email