Výklopné brány Berry - Tu sa snúbi kvalita s pekným vzhľadom

Všetko hovorí pre originál: kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort a vyzretá technika. V každej bráne Hörmann Berry sa skrývajú skúsenosti a viac ako 50 rokov know-how vo výrobe garážových brán.

Vďaka mnohorakosti motívov určite nájdete bránu zodpovedajúcu aj Vašim želaniam. Vyberte si pomocou konfigurátora pre brány a dvere v pokoji bránu spĺňajúcu Vaše požiadavky: Motív, povrch, farba. máte k dispozícii všetky možnosti.

Či Vaša brána spĺňa aktuálne európske bezpečnostné normy, si môžete preveriť v teste bezpečnosti.


Dobré dôvody pre výklopné brány Hörmann Berry

Dookola chránená vďaka prezieravým detailom

Flexibilné ochranné kryty a lišty

Príkladom vysokého bezpečnostného vybavenia výklopných brán Berry sú flexibilné ochranné kryty nad pákovými ramenami a flexibilné plastové lišty medzi krídlom brány a rámom. Tieto znižujú nebezpečenstvo stlačenia alebo zovretia. Týmto vysokým bezpečnostným štandardom disponujú len výklopné brány Hörmann.

Dlhá životnosť a optimálne zabezpečenie

Viacnásobný pružinový bezpečnostný systém

Ak by niekedy po mnohých rokoch praskla pružina na pákovom ramene, držia bránu ostatné neporušené pružiny. Takto je brána spoľahlivo zaistená proti pádu. Vzdialenosť medzi závitmi pružiny je pritom taká malá, že aj detské prsty sú prakticky chránené pred privretím.

Užívateľsky jednoduché otváranie a zatváranie

Bezpečne otvorená

Po úplnom otvorení sa brána stlmí na doraze a bezpečne zastaví v priehlbine koľajnice.

Komfortne zatvorené

Špeciálne tvarované pákové rameno pritláča bránu pri zatváraní tesne k zárubni a brána sa sama pritiahne. V dôsledku toho nevzniká žiadna medzera medzi bránou a rámom.

Bezpečná vďaka inovatívnemu blokovaniu

Lepšia ochrana proti vlámaniu

Jedinečné blokovanie výklopných brán Hörmann otočnými západkami fixuje rohy krídla brány pevne k rámu a v dôsledku toho je zatvorenie oveľa bezpečnejšie ako pri bežných tyčových uzáveroch. Vypáčenie brány je tak prakticky nemožné. S voliteľnou sadou dovybavenia pre jednoduchú, individuálnu montáž môžete bránu dodatočne zablokovať ešte aj smerom nahor.

Komfortná kontrola polohy brány

Pohodlne a bezpečne vďaka obojsmernej rádiovej technike

Už nikdy nebudete musieť ísť v zlom počasí pred dvere, aby ste sa presvedčili, či je Vaša brána zatvorená. Po stlačení tlačidla vidíte na farbe LED diódy na ručnom vysielači HS 5 BS, či je Vaša garážová brána zatvorená. Na požiadanie sa brána zatvorí ďalším stlačením tlačidla*.

Certifikovaná bezpečnosť

So stabilným, bezporuchovým dosahom

Novo vyvinutý, extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur Vám poskytne dobrý pocit z toho, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať Váš rádiový signál. Systém kódovania bol otestovaný a certifikovaný bezpečnostnými expertmi z Ruhr-Universität Bochum a je bezpečný ako Online-Banking.

Ocenený dizajn

Exkluzívne ručné vysielače

Pri nových, exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen čierny alebo biely vysoko lesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke.

Ručné vysielače Hörmann BiSecur boli ocenené medzinárodnou porotou pre ich exkluzívny vzhľad.

Vyobrazenie hore: ručný vysielač HS 5 BS s voliteľnou stanicou ručného vysielača

Na stiahnutie:

Facebook Email
Facebook Email