Objavte novú podobu útulnosti: s vysoko hodnotnými drevenými vnútornými dverami

Náš domov je naším centrom života, našim miestom úniku, našou oázou príjemného pocitu. Vysoko hodnotné drevené vnútorné dvere k tomu sčasti prispievajú a Vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.

Či už klasické alebo moderné, biely lak alebo buk, so sklenenými prvkami alebo s aplikáciami z ušľachtilej ocele – Hörmann Vám ponúka presne také drevené vnútorné dvere, ktoré sa hodia k Vám a k Vášmu zariadeniu. Vnútorné dvere z dreva presviedčajú vysoko hodnotným vzhľadom a prémiovou kvalitou. Budete sa z nich tešiť mnoho rokov a pre Váš domov si tak doslovne zvolíte „dvere pre život“.


Dobré dôvody pre drevené vnútorné dvere Hörmann

Kvalitné výrobky z Nemecka

Konštrukcia dverí a zárubne sa vyvíja v samotnej firme Hörmann. Táto sa vyrába v rámci riadenia kvality, ochrany životného prostredia, energií a bezpečnosti pri práci podľa normy DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 a BS OHSAS 18001. Okrem toho naši vysokokvalifikovaní zamestnanci intenzívne pracujú na nových výrobkoch, na neustálom ďalšom rozvoji a vylepšovaní detailov. Tak vznikajú patenty a tiež samotná pozícia na trhu.

Vnútorné dvere pre generácie

Sme presvedčení o našich výrobkoch a o našej kvalite bez kompromisov. Vďaka tomu budete mať po mnoho rokov radosť z drevených vnútorných dverí Hörmann a pre Váš domov si zvolíte doslova „dvere pre život“.

Pohľad do budúcnosti

Firma Hörmann ide dobrým príkladom. Od roku 2013 podnik pokrýva 40 % svojej spotreby energie z ekologicky vyrobeného prúdu a tento podiel kontinuálne zvyšuje. Zároveň sa vďaka zavedeniu inteligentného a certifikovaného systému manažmentu energií každý rok ušetrí mnoho ton CO2, ktoré sa tak nedostanú do ovzdušia. Spoločnosť Hörmann okrem toho ponúka výrobky pre ekologicky udržateľnú výstavbu. Viac o ekologických aktivitách firmy Hörmann sa dozviete v brožúre „Rozmýšľame zeleno“.

Vyhotovenia krídla dverí a zárubne

Individuálne kombinácie:
Falcované krídlo dverí s oblými hranami a zárubňa s oblými hranami tvoria harmonický vzhľad Softline (1). Rovnaká kombinácia zakaždým s hranatými hranami vytvára čisté línie (bez obr.). Tupo sa zatvárajúce krídlo dverí, ako aj zárubňa s hranatými hranami prepožičiavajú Vašim dverám vzhľad takmer v jednej rovine (2).

Vysokohodnotné krídlo dverí:
Zakúpiť si ho môžete so štyrmi rozličnými vložkami krídla dverí – od jednoduchej voštinovej vložky až po vysokohodnotnú, masívnu drevotrieskovú dosku.

Pevná drevená zárubňa:
Pozostáva z extra pevnej, 25 mm hrubej dosky zárubne. Mimoriadne robustné MDF dosky tvoria pri ozdobných obloženiach a obloženiach falcu hladký povrch.

Oceľová zárubňa VarioFix

Pre nové oceľové zárubne Hörmann VarioFix odteraz nie sú problémom tolerancie stien do 20 mm: rozličné hrúbky stien sa pri renováciách alebo novostavbách vyrovnávajú prostredníctvom prestaviteľného ozdobného falcu. Oceľová zárubňa, ktorá sa montuje tak jednoducho ako tá drevená, boduje dodatočne aj v oblastiach životnosti a dizajnu. Vysoká odolnosť a elegantné tvarovanie bez viditeľného prehybu kombinované s princípom montáže drevenej zárubne poskytuje iba VarioFix.

Bezbariérové bývanie: pohon dverí PortaMatic

Máte telesné obmedzenie alebo si želáte viac komfortu? Potom Vaše drevené vnútorné dvere vybavíme inovatívnym pohonom dverí PortaMatic. To Vám umožní automatické otváranie a zatváranie dverí prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla a pre Vás to znamená: o kúsok vyššiu kvalitu života.

Maximálne odolná voči nárazu: povrchová úprava Duradecor

Vysokohodnotná povrchová úprava Vás nadchne: Duradecor okúzli svojimi vlastnosťami, ako napríklad odolnosť, žiaruvzdornosť a pevnosť pri náraze, čím sa stará o dlhú životnosť.

Vnímanie zmyslami: štruktúra Duradecor

Jemne štruktúrované povrchové úpravy robia hmatateľným to, čo vidíte. Textúra dreva, ktorá sa razí do krídla dverí, hmatateľne odzrkadľuje charakteristickú štruktúru dreva v štruktúre povrchovej úpravy Duradecor. Pri synchrónnej štruktúre sa textúra okrem toho presne zhoduje s vytlačeným dekorom.

Ušľachtilé a súmerné: lakované povrchové úpravy

Drevené vnútorné dvere s bielo lakovaným povrchom pôsobia mimoriadne ušľachtilo a veľmi kvalitne. Lakovanie Hörmann na bielej základnej doske sa stará o jednotný povrch a tiež sýtu a brilantnú farbu.

Úplne prírodné: dyha z pravého dreva

Dyhy Hörmann z pravého dreva sa vyrábajú z vysokohodnotných druhov ušľachtilého dreva a sú pravými unikátmi. Ekologický ochranný lak sa stará o to, aby ste sa dlhú dobu tešili z Vašich dverí z pravého dreva.

Na stiahnutie:

Ukážky našich prác:

Facebook Email
Facebook Email