Prístrešok na palivové drevo

Plechový prístrešok na palivové drevo

Skladovanie dreva, ktoré upúta pozornosť

Chceli by ste do svojej záhrady moderný a vkusný regál na krbové drevo? Ak hľadáte praktické úložné riešenie pre drevo, kovové regály na krbové drevo od spoločnosti Hörmann sú pre vás tou správnou...

Chceli by ste do svojej záhrady moderný a vkusný regál na krbové drevo? Ak hľadáte praktické úložné riešenie pre drevo, kovové regály na krbové drevo od spoločnosti Hörmann sú pre vás tou správnou voľbou.

Naše regály na krbové drevo na vonkajšie použitie si môžete upraviť podľa vlastných potrieb, a preto presne splnia vaše predstavy. Svoje drevo tak skladujete bezpečne a v suchu. Vytvorte si perfektný regál na krbové drevo z rôznych štýlov, farieb a veľkostí. S naším doplnkovým príslušenstvom ponúkajú regály na krbové drevo od spoločnosti Hörmann ďalšie rozšírené možnosti skladovania.

Naše regály na krbové drevo Berry sú navyše 100 % klimaticky neutrálne. Na celkovú výrobu používame ekologický prúd a zvyšné emisie kompenzujeme podporou projektov na ochranu klímy v spolupráci s ClimatePartner.

Facebook Email
Facebook Email