Priemyselné sekcionálne brány - Jedinečný rozsiahly program sekcionálnych brán

Sekcionálne brány sa otvárajú vertikálne a získavajú tak miesto pred a za bránou. Články brány sa ukladajú plocho pod stropom, kolmo nad otvorom alebo kopírujúc strechu. Sekcionálne brány konštrukčného radu 50 z ocele, kombinácie oceľ/hliník alebo z hliníka presviedčajú jedinečnou šírkou programu, špičkovým dizajnom brán a certifikovanou bezpečnosťou. Sekcionálne brány Compact ukladajú jednotlivé lamely kolmo hneď za prekladom. Malá hĺbka zasunutia je pri halách s kupolovitými svetlíkmi, sklenenými strechami a fasádami mimoriadne výhodná.

Ďalšie informácie nájdete v katalógoch vedľa, ako aj v montážnych údajoch.


Dobré dôvody pre priemyselné sekcionálne brány Hörmann

Trvalo jasný priehľad

Najvyššia odolnosť voči škrabancom

Brány s plastovým presklením DURATEC odolávajú silnému zaťaženiu v drsnom priemyselnom prostredí a trvalo si uchovávajú priehľad. Špeciálna povrchová úprava v kvalite automobilových reflektorov trvalo chráni tabuľku pred poškriabaním a pred stopami po čistení.

Presklenia DURATEC dostanete sériovo, bez navýšenia ceny, pri všetkých sekcionálnych bránach s priehľadným plastovým presklením – a iba vo firme Hörmann.

Účinná tepelná izolácia

ThermoFrame

Vyhrievané haly vyžadujú dobre izolované priemyselné sekcionálne brány. Priemyselné sekcionálne brány Hörmann obdržíte voliteľne s pripojením zárubne ThermoFrame pre termické oddelenie zárubne a muriva. Tesniace manžety na obidvoch stranách brány a dvojité tesnenie v preklade dodatočne chránia pred stratami tepla, resp. chladu. Takto zvýšite hodnotu tepelnej izolácie až na 21 %.

Praktické riešenia

Integrované dvere bez vysokého prahu

O jednoduchší prechod osôb sa starajú integrované dvere s extra plochým prahom z ušľachtilej ocele. Pri bránach do šírky 5500 mm je prah v strede vysoký iba 10 mm a na okrajoch 5 mm. Výrazne sa tým znižuje riziko zakopnutia a uľahčuje prejazd kolesami. Za určitých podmienok môžete integrované dvere bez vysokého prahu Hörmann použiť dokonca ako únikové dvere a pri bezbariérovej výstavbe.

Bezkontaktné monitorovanie brány

Predbiehajúca svetelná závora bez príplatku

Mechanicky ovládané priemyselné sekcionálne brány Hörmann s pohonmi WA 400 a ITO 400 sú sériovo vybavené zabezpečením zatváracej hrany s automatickým monitorovaním optickými snímačmi. Bez príplatku si môžete zvoliť aj predbiehajúcu svetelnú závoru VL 1 na bezkontaktné monitorovanie uzatváracej hrany brány. Voliteľne obdržíte aj svetelnú mrežu HLG integrovanú do zárubne. Tieto riešenia Vám poskytnú vyššiu bezpečnosť, rýchlejší chod brány a nižšie náklady na kontrolu a údržbu. Ďalšie informácie nájdete na stranác

Na stiahnutie:

Ukážky našich prác:

Facebook Email
Facebook Email