Rýchlobežné brány – sériovo s ovládaním s frekvenčným meničom

Rýchlobežné brány Hörmann sú nasadené v interiéri a ako vonkajšie ukončenie na optimalizáciu toku dopravy, na zlepšenie vnútornej klímy a na úsporu energie. Program Hörmann zahŕňa vertikálne a horizontálne sa otvárajúce, transparentné brány s flexibilným závesom, aj v kombinácii so sekcionálnymi bránami a rolovacími bránami, ako aj silné a na servis nenáročné špirálové brány s hladkými hliníkovými profilmi.

Ďalšie informácie nájdete v katalógu vedľa, ako aj v montážnych údajoch.


Dobré dôvody pre Hörmann rýchlobežné brány

Praktické riešenia

Bezkontaktná bezpečnosť

Bezpečnostná svetelná mreža integrovaná v zárubni monitoruje zatváraciu hranu krídla brány až do výšky 2500 mm. Ďalšie inštalácie na bráne sú vďaka tomu zbytočné (napr. zabezpečenie uzatváracej hrany alebo svetelná závora). Profitujte z tejto vysokej bezpečnosti a z rýchlobežnej brány s mimoriadne jednoduchou montážou a servisom.

Optimalizované prevádzkové priebehy

Sériovo dlhá životnosť a vysoká hospodárnosť

Sériové ovládanie s frekvenčným meničom odľahčuje celú mechaniku brány a zaručuje tichý chod brány takmer bez opotrebovania. Vďaka vysokej rýchlosti otvárania a zatvárania sa optimalizuje prevádzka a znižuje strata tepla. Okrem toho sa odľahčuje celá mechanika brány vďaka pozvoľnému rozjazdu a brzdeniu a niekoľkonásobne sa tak predlžuje životnosť brány.

Trvalo jasný priehľad

Rovnomerne vypenené oceľové lamely

Žiarovo pozinkované, dvojstenné lamely s výplňou PU tvrdenou penou poskytujú mimoriadne vysokú tepelnú izoláciu. Pre bránu z toho vyplýva hodnota UD 1,95 W/ (m²·K)*. Brány sa sériovo dodávajú vo farbe biely hliník (RAL 9006).
Na vonkajšej strane presviedča jemný líniový profil povrchovej úpravy Micrograin, na vnútornej strane sú lamely s razením Stucco.

* pri ploche brány 25 m²

Voliteľné presklenia

Dvojité presklenie DURATEC s hrúbkou 26 mm zaručuje najvyššiu odolnosť voči poškriabaniu a dobré izolačné hodnoty. Konštrukcia z hliníkových priečlí v prírodnom odtieni E6 / EV 1 rozdeľuje presklenie prostredníctvom stabilizujúcich vložených lamiel. Na požiadanie je možné dodať aj s trojitým presklením DURATEC pre ešte lepšiu tepelnú izoláciu.

Efektívna tepelná izolácia NOVINKA

Zvýšená tepelná izolácia prostredníctvom ThermoFrame

Voliteľný ThermoFrame oddeľuje zárubňu od stavebného objektu. Termické oddelenie, vrátane dodatočných tesnení, zlepšuje tepelnú izoláciu až o 15 % a poskytuje optimálnu ochranu proti korózii pre bočnú zárubňu. ThermoFrame sa montuje jednoducho a rýchlo.

Facebook Email
Facebook Email