Rolovacie brány a rolovacie mreže - hospodárne, robustné a spoľahlivé

Rolovacie brány a rolovacie mreže Hörmann z hliníka a ocele sú vďaka svojej geniálne jednoduchej konštrukcii len s malým množstvom komponentov mimoriadne hospodárne. To sú ukončenia, ktoré sa v každodennej prevádzke vždy znovu osvedčia. Rolovacie brány a rolovacie mreže nezaberajú okolo otvoru takmer žiadne miesto. Navíjajú sa kompaktne za prekladom. Po stranách a v oblasti stropu sa nestratí žiadny cenný priestor haly.

Vysoká špecializácia v konštrukcii rolovacích brán a rolovacích mreží Hörmann ďaleko presahuje normálny štandard. Realizácia atypických riešení patrí pre náš výkonný tím ku každodennému obchodu.

Ďalšie informácie nájdete v katalógu vedľa, ako aj v montážnych údajoch.


Dobré dôvody pre rolovacie brány a rolovacie mreže Hörmann

Inovatívna technika ťažných pružín

Bezpečne a osvedčene

Manuálne otváranie a zatváranie brány sa zreteľne uľahčuje pomocou techniky ťažných pružín. Rolovacími bránami / rolovacími mrežami SB do veľkosti 6000 × 4500 mm je možné pohybovať s nepatrným vynaložením sily. Pri rolovacích bránach / rolovacích mrežiach s voliteľným pohonom chráni technika ťažných pružín mechaniku brány a techniku pohonov.

Premyslený koncept brány a pohonu

Navzájom perfektne zosúladené

O bezchybnú prevádzku rolovacej brány / rolovacej mreže sa stará presné zosúladenie komponentov brány, pohonu a ovládania. Pretože celé riešenie brány pochádza z jednej firmy, je zaručená maximálne zohraná súčinnosť. Rolovacie brány a mreže Hörmann reprezentujú dlhú životnosť a funkčnú bezpečnosť, vyznačujú sa však aj veľmi jednoduchou údržbou.

Bezpečnosť obsluhy vďaka obmedzeniu sily

Sériovo pri WA 300 R S4

V kombinácii s pohonom WA 300 R S4 presviedčajú rolovacie brány / rolovacie mreže SB a TGT svojou vysokou bezpečnosťou pri otváraní a zatváraní. Vďaka sériovému obmedzeniu sily v smere „Brána otvorená“ a „Brána zatvorená“ nie je pri väčšine variantoch závesov a rozsahoch veľkostí potrebná inštalácia zabezpečenia uzatváracej hrany, aby sa splnili požiadavky normy DIN EN 12453.

Sistema ZAK con meccanismo di traslazione attivo

Minimálna strata tepla a šetrný chod brány

Rolovacie brány classic firmy Hörmann s voliteľným systémom ZAK sa zatvárajú tesnejšie a minimalizujú tak stratu tepla. Systém ZAK posúva bal na konzolách a precízne vedie rolovací pancier tak, aby tento do vodiacich koľajníc nabiehal vždy vo zvislom smere. To chráni bránu a stará sa o nízku hlučnosť pri chode a menší oder. Okrem toho potrebujete aj menší montážny priestor v oblasti prekladu.

Na stiahnutie:

Ukážky našich prác:

Facebook Email
Facebook Email