Do boku posuvná sekcionálna brána - Brána pre mimoriadne montážne situácie a požiadavky

Do boku posuvná sekcionálna brána ponúka mnoho výhod:

1. Veľa miesta pod stropom garáže
Vďaka bočnému otváraniu brány ostáva strop garáže neobmedzene využiteľný. Takto tam môžete uschovať napr. surf alebo kanoe. Výhodou konštrukcie do boku posuvnej sekcionálnej brány je možnosť použitia aj pri náročných montážnych situáciách, ako napríklad strešné zošikmenia.

2. Rýchly prístup do garáže
Pri novej do boku posuvnej sekcionálnej bráne je sériovo k dispozícii takzvaná funkcia integrovaných dverí. To znamená, že bránu môžete otvoriť iba čiastočne, aby ste sa dostali rýchlejšie do garáže. Je pritom jedno, či je brána vyhotovená ako ručne ovládaná alebo s pohonom. Je to praktické a skracuje sa tým doba čakania, ak chcete z garáže vytiahnuť napr. iba Váš bicykel.

Dolu umiestnený katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.


Dobré dôvody pre do boku posuvnú sekcionálnu bránu Hörmann HST

Ľahko, pokojne, presne

Dvojité vodiace kladky

Panely vypenené polyuretánom s hrúbkou 42 mm sú hore bezpečne a presne vedené stabilnými, dvojitými vodiacimi kladkami a dole v zaoblenej podlahovej koľajnici. Vďaka konštrukcii otvorenej na obidvoch koncoch je možné podlahovú koľajnicu jednoducho vyčistiť.

Spoľahlivo

Ochrana proti privretiu prstov z vonkajšej a vnútornej strany

Tvar článkov brány optimálne prispôsobený lamelovým prechodom a tiež závesy zabraňujú neúmyselnému privretiu prstov.

Dvojitá vypínacia automatika

Spoľahlivá vypínacia automatika je účinná nielen pri otváraní, ale aj pri zatváraní brány. Pri neočakávaných prekážkach v oblasti otvárania a na vedení popri stene sa brána okamžite zastaví. Osoby sa tak chránia pred poraneniami, vozidla alebo predmety sa nepoškodia.

Automaticky

Rýchlejšie v garáži

Pre prechod osôb je možné do boku posuvné sekcionálne brány otvárať rýchlo a jednoducho a tiež iba čiastočne. Do Vašej garáže sa takto dostanete rýchlejšie, aby ste si napríklad vytiahli bicykel.

Vyšší komfort s automatickým čiastočným otvorením

Pri bránach s pohonom je možné šírku pre prechod osôb nastaviť individuálne. Obsluha sa realizuje prostredníctvom Vášho ručného vysielača alebo voliteľným madlom brány s rádiovým modulom.

Komfortne

Moderný rádiový systém pre pohony garážových a vjazdových brán

Obojsmerný a mimoriadne bezpečne zakódovaný rádiový systém BiSecur sa považuje za techniku orientovanú na budúcnosť na komfortnú a bezpečnú obsluhu garážových brán, vjazdových brán, svetla a pod.

Na stiahnutie:

Ukážky našich prác:

Facebook Email
Facebook Email