Pohony vjazdových brán - Strhujúci komfort a presvedčivá bezpečnosť

Až s diaľkovo ovládaným pohonom bude Vaša vjazdová brána komfortná. Tak, ako očakávate. Prirodzene by to nemal byť hocijaký pohon, ale kvalitný výrobok, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť; pre Vašu novú vjazdovú bránu alebo na dovybavenie už existujúcej otváravej alebo posuvnej brány.

Vedľa uvedený katalóg informuje obsiahlo a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.


Dobré dôvody pre pohony vjazdových brán Hörmann

Bezpečné

Vypínacia automatika

Pohony vjazdových brán Hörmann sú spoľahlivo zabezpečené v každej fáze otvárania a zatvárania. Brána sa tak ihneď zastaví pri náhlych prekážkach. Dodatočnú bezpečnosť ponúkajú svetelné závory, ktoré bezdotykovo rozpoznajú osoby a predmety. Tieto je možné jednoducho a elegantne integrovať do nových bezpečnostných stojacích stĺpov a umiestniť ich v priestore vjazdu. Svetelné závory slúžia na zabezpečenie oblasti pohybu Vašej otváravej, resp. posuvnej brány.

Spoľahlivé

Pozvoľný rozbeh a jemné zastavenie

Pohony vjazdových brán Hörmann sa starajú o príjemne tichý a bezpečný chod brán. Brána sa pri otváraní rozbieha plynulo a pri zatváraní sa pozvoľne brzdí. To chráni nielen bránu a pohon – ale aj nervy susedov.

Robustné

Vysoko hodnotná kvalita

Aby pohony odolali mechanickému zaťaženiu, sú pohony vjazdových brán Hörmann presvedčivo robustné a veľmi vysokej kvality. Materiál odolný voči poveternostným vplyvom a s dlhou životnosťou zaručuje trvalú funkciu. Pre mimoriadne chladné regióny získate RotaMatic s integrovaným ohrevom.

Certifikované

Overená bezpečnosť

Pohony vjazdových brán Hörmann sú spoľahlivé v každej fáze otvárania a zatvárania. Prevádzkové sily sú overené a certifikované inštitútom TÜV podľa normy DIN EN 13241-1 pre bežné veľkosti brán a montážne situácie.

Ocenený dizajn

Exkluzívny ručný vysielač

Pri nových, exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen čierny alebo biely vysoko lesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke.

Ručné vysielače Hörmann BiSecur boli ocenené medzinárodnou porotou pre ich exkluzívny vzhľad.

Vyobrazenie hore: ručný vysielač HS 5 BS s voliteľnou stanicou ručného vysielača

Na stiahnutie:

Ukážky našich prác:

Facebook Email
Facebook Email